Wycieczka do biblioteki

W dniu 19.12.2017r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie wraz z opiekunami z p. H. Karpiuk i z p. D. Sidorukiem.

Poznaliśmy regulamin biblioteki oraz wszystkie działy: wypożyczalnię dla dorosłych, czytelnię dla dorosłych, dział regionalny, wypożyczalnię oddziału dla dzieci, czytelnię internetową. Pracownice biblioteki, panie Beata Wulczyńska
i Edyta Pietrzak oprowadziły nas po całej bibliotece, pokazały katalogi, zapoznały z ofertą działalności. Opowiedziały także o wystawie, którą mogliśmy obejrzeć, zorganizowanej przez Stowarzyszenie Twórców Kultury Nadbużańskiej im. Janusza Kalinowskiego. Około stu prac, które zobaczyliśmy bardzo nam się podobały. Widzieliśmy także trwające przygotowania do nowej wystawy prac wykonanych przez osadzonych w zakładzie karnym we Włodawie. Zostaliśmy zaproszeni na jej wernisaż w dniu 5 stycznia 2018r. Bardzo podobały nam się wnętrza biblioteki, które są piękne i funkcjonalnie urządzone. Ważne dla nas było spotkanie z pracownikami biblioteki, którzy zadbali o bardzo miłą atmosferę. Dziękujemy!!! Na pewno tu wrócimy!.

Andżelika Trześniak, uczennica klasy III Zasadniczej Szkoły Zawodowej

• image001