Fenomenalnie „nakręceni" na czytanie uczniowie ZSZ nr 1 i II LO we Włodawie święcili swoje sukcesy w XIII edycji Powiatowego Konkursu Czytelniczego dla Młodzieży: „ Zabić śmiechem - zbrodnia według Joanny Chmielewskiej":

I MIEJSCE - KRYSTIAN ULANIUK

WYRÓŻNIENIE - OLGA SEMENIUK
WYRÓŻNIENIE - KAROLINA DYDUCH
WYRÓŻNIENIE - KATARZYNA MAZUREK
WYRÓŻNIENIE - RAFAŁ FURMANIUK

Dyplomy laureatów otrzymali: Kaja Bobak, Piotr Pawelec, Ewa Kubera, Jolanta Hołod, Przemysław Botwina.

W tegorocznej edycji konkursu, w powiecie włodawskim - w etapie szkolnym - do czytania nakręciło się aż 150 uczniów, w finale zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną we Włodawie o zwycięstwo rywalizowało 35 osób.
    Wszystkim uczestnikom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych składam wyrazy uznania oraz podziękowanie za dostarczenie pozytywnych emocji związanych ze zdrową rywalizacją czytelniczą. Zapraszam do udziału w następnym roku!. Do czytania nakręcała
H. Karpiuk - nauczyciel bibliotekarz.