Wycieczki

Wycieczka do biblioteki

 

W dniu 19.12.2017r. uczestniczyliśmy w wycieczce do Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie wraz z opiekunami z p. H. Karpiuk i z p. D. Sidorukiem.

 

Czytaj więcej: Wycieczka do biblioteki

           Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej

07.03.2017 r. uczniowie kl. 1TH uczestniczyli w wycieczce do Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie. Poznali lokalizację, działy biblioteki, warsztat informacyjny oraz ofertę działalności. Uczniom towarzyszyli nauczyciele: wychowawczyni klasy, p. Jolanta Dyduch; p. Małgorzata Kostka, p. Grażyna Chodziutko, p. Halina Karpiuk. Uczestnicy wycieczki składają podziękowanie p. Beacie Wulczyńskiej, która była naszym przewodnikiem i oswoiła nas z tym co nowe.

 

Czytaj więcej: Wycieczka do Miejskiej Biblioteki Publicznej

13.05.2014


Klasa I TI uczestniczyła w wycieczce do Miejskiej Biblioteki Publicznej we Włodawie (opiekunowie: H.Karpiuk, M.Kalinowski). Uczniowie poznali wszystkie działy biblioteki, pracownicy wyjaśnili zasady korzystania z biblioteki oraz zasady korzystania z katalogów bibliotecznych. Przybliżona została aktualna oferta biblioteki oraz program "Słowo, Muzyka, Obraz".

Czytaj więcej: 13.05.2014

2015

W październiku 2015 r. klasa I TŻ/H gościła w Miejskiej Bibliotece Publicznej we Włodawie.

Czytaj więcej: Biblioteka 2015 - wycieczki

13.01.2014


Dnia 13 stycznia 2014 r. uczestniczyliśmy w spotkaniu z p. Jakubem Jakubowskim, artystą grafikiem komputerowym, projektantem książek i prasy, animatorem kultury

i baristą, zorganizowanym w ramach ogólnopolskiej akcji: Link do przyszłości. Młodzi . Internet. Kariera. Mieliśmy okazję wspólnie zastanowić się jaki zawód wybrać, jak realizować  swoje plany i marzenia, zostaliśmy utwierdzeni w przekonaniu, że niezależnie od przeszkód warto robić swoje.

Czytaj więcej: 13.01.2014

Przydatne linki
Powered by Rafix®.